O NÁS

Vitajte v našom svete dreva a umenia. Sme spoločnosť s rodinnou atmosférou, ktorá sa špecializuje na výrobu masívneho nábytku a dizajnových doplnkov s využitím epoxidovej živice. Našou vášňou je tvorba jedinečných kúskov, ktoré do vášho interiéru prinášajú okrem štýlu aj kvalitu a originalitu.

Spojte sa s nami a nechajte sa uniesť do sveta elegancie, kvality a prírody 

„Umenie vytvorené tak, aby ste ho milovali."

Sme profesionálnym, stabilným a dôveryhodným partnerom, ktorému záleží na spokojnosti zákazníka, a predovšetkým  na každom detaile. Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu masívnych stolov. V ponuke máme konferenčné stoly, jedálenské stoly, barové pulty, coffee sety a iné. To všetko v rôznych veľkostiach a tvaroch, s alebo bez použitia epoxidovej živice.

O našej práci

Pri výrobe našich produktov dbáme nielen na štýlový dizajn, ale aj na kvalitu materiálov. Pracujeme výlučne s masívnym drevom, ktoré kombinujeme s epoxidovou živicou tak, aby sme vytvorili unikátne kúsky, ktoré vyčarujú jedinečné farby a textúry. Naša firma využíva výhradne drevo zo slovenských lesov, ktoré je starostlivo vysušené pomocou najmodernejšej vákuovej sušičky na Slovensku. Tento proces zaručuje optimálnu kvalitu a pevnosť dreva v našich výrobkoch. S dôrazom na detail sa snažíme ponúknuť len to najlepšie z domácich zdrojov.

Dizajnové doplnky

Venujeme sa taktiež výrobe dizajnových doplnkov z dreva a epoxidovej živice. Nájdete medzi nimi štýlové a jedinečné hodiny, praktické servírovacie podnosy, či originálne lampy. Každý z týchto doplnkov je vytvorený s dôrazom na detail a eleganciu tak, aby sa stali ozdobou každého interiéru.

Naša práca sa dostáva do rúk nadšených zákazníkov po celom svete a sme hrdí, že môžeme prinášať kúsky našej tvorivosti do ich domovov.